O nás


Hlavní činností naší firmy je truhlářství a tesařství s provozovnou nacházející se v blízkosti města Příbram a s působností firmy po celé České republice a rovněž i v zahraničí. Po obchodních začátcích jsme se postupem času, začali stále více věnovat designu a také samotným technickým řešením výrobků. U zákazníků naše výrobky zaznamenali úspěchy pro jedinečnost, originalitu a líbivost, ale také pro svou ekonomičnost. Kladných ohlasů jsme dosáhli nejenom na tuzemském trhu, ale rovněž i v zahraničí.


Jako příkladů uvedeme

  1. Design našich oken a dveří se používá dodnes u velkých výrobců tzv. Blockhäser domů. Navrhli jsme jednoduché a obchodně úspěšná řešení vzhledu a výroby oken a dveří a rovněž domků na nářadí a altánů.
  2. Naše hračky jsou i v takových zemích, jako je Japonsko, USA, Kanada, Dánsko, Belgie, Nizozemí, Německo, Itálie, Saudská Arábie, Spojené Arabské Emiráty a další..
  3. Úspěšným výrobkem je rovněž naše dřevěná chlebovka s roletou (schránka na chleba). A i když hodně firem se snažilo napodobit tento výrobek, myslíme si, že svou funkčností a propracovaností je nejlépe zvládnutý ze všech. Vyrobených více jak 100 000 kusů a dodaných do více jak 500 obchodů svědčí o oblíbenosti dřevěné chlebovky

V posledních letech jsme se stále více soustředili na autorskou ochranu našich výrobků, protože v minulosti jsme vždy po určité době zaznamenali ze strany různých jiných výrobců snahu o kopírování našich nápadů. Vznik nových výrobků je vždy spojen s časovou a finanční náročností, a proto jsme se rozhodli, že stěžejní výrobky budeme vždy autorsky ochraňovat již při samotném vzniku výrobku, či při jeho uvedení na trh, a že budeme bojovat s těmito "nepoctivci" a "vychytralci". 


Proto v naší firmě vznikají výrobky, které jsou průmyslově chráněnými vzory, a proto vznikla i samotná ochranná známka  Palmira® pro širokou skupinu výrobků ze dřeva.

Přestože webové stránky jsou věnovány především výrobkům s ochranou známkou Palmira®, rádi Vám ukážeme další naše výrobky.

ÚVOD
O NÁS

PŘISTŘEŠKY NA AUTA

PERGOLY A OSTATNÍ STAVBY

VRATA

BOUDY PRO PSY

KUCHYNĚ A NÁBYTEK

OSTATNÍ


ING. IVAN WALLENFELS

TRUHLÁŘSTVÍ - TESAŘSTVÍ

Zadní Poříčí 10
262 72 Březnice
Česká republika    IČ:   12368831
DIČ: CZ6003230398

Tel.:        +420 607 236 390
E-mail:    Wallenfels@seznam.cz

Stránky vytvořila a zpracovává společnost DIPcom.cz