Přístřešky na auta


Přístřešky na auta jsou naším hlavním sortimentem. Obchodně nejúspěšnějším výrobkem jsou tzv. obloukové přístřešky a pergoly s ochrannou známkou Palmira®. Jedná se o Český výrobek, který je autorsky chráněn proti kopírování. Přístřešky Palmira® mají vynikající vlastnosti a atraktivní vzhled, který je dán obloukovou střechou a robusní konstrukcí. Obloukové krokve jsou z lepeného dřeva a potom celková střecha má vynikající, nesrovnatelné (hlavně mechanické) vlastnosti oproti jiným typům střech. K výrobě ostatních prvků se používá také kvalitních lepených materiálů a tzv. mimostředného dřeva. Použité materiály zaručují, že dřevo nepraská a nekroutí se. K povrchové úpravě přístřešků používáme velmi kvalitní a snadno udržovatelné nátěry samozřejmě v různých barevných odstínech.


Elegantní tvar vyzdvihuje velké množství příslušenství, které lze si doobjednat. Při vývoji příslušenství (ale i samotného obloukového přístřešku) jsme chtěli vyrobit něco nového a netradičního, co není na našem trhu běžně k vidění a můžete se o tom přesvědčit v našich fotogaleriích.


Výrobky s obchodní ochrannou známkou Palmira® označují kvalitu, originalitu a jedinečnost. Chceme Vám ukázat, v čem a proč jsou výrobky jedinečné.

ÚVOD
O NÁS

PŘISTŘEŠKY NA AUTA

PERGOLY A OSTATNÍ STAVBY

VRATA

BOUDY PRO PSY

KUCHYNĚ A NÁBYTEK

OSTATNÍ


ING. IVAN WALLENFELS

TRUHLÁŘSTVÍ - TESAŘSTVÍ

Zadní Poříčí 10
262 72 Březnice
Česká republika    IČ:   12368831
DIČ: CZ6003230398

Tel.:        +420 607 236 390
E-mail:    Wallenfels@seznam.cz

Stránky vytvořila a zpracovává společnost DIPcom.cz